زمان جاری : 17 آذر 1400 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

payam00

محل زندگی:
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE تاثیر زبان انگلیسی در زندگی روزمره

چرا زبان انگلیسی تا این اندازه مهم شد؟به راحتی می توان فهمید که زبان انگلیسی در سراسر جهان چقدر اهمیت دارد. بسیاری از مشاغل بین المللی جلساتی را به زبان انگلیسی برگزار می کنند ، دانشگاه ها دوره هایی را به زبان انگلیسی تدریس می کنند و در سراسر جهان ، گردشگران و مسافران از زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک استفاده می کنند. اما چگونه انگلیسی اینقدر مهم شد؟ خوب ، همه چیز به امپراتوری بریتانیا برمی گردد ، که در اوج خود 25 درصد از سطح زمین را پوشانده بود و کشور های زیادی از جمله استرالیا و هند و ... جزو مستعمره انگلستان بودند. در دوران استعمار ، حاکمان انگلیسی اغلب مردم آن کشورها را ملزم می کردند که به جای زبان مادری خود به انگلیسی صحبت کنند و برخی از این کشورها هنوز انگلیسی صحبت می کنند ، حتی اگر زبان اصلی آنها نباشد. اگرچه ریشه های انگلیسی به عنوان یک زبان جهانی دارای گذشته پیچیده ای است.

زبان انگلیسی نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد. در دنیای مدرن برای زبان انگلیسی جایگاه ویژه ایی وجود دارد که منجر میشود همه گروه های سنی با هر مدرک تحصیلی به آموزش زبان بپردازند. انگلیسی یک زبان بین المللی در جهان است. اکثر مردم از این زبان در زندگی روزمره استفاده می کنند. این یک زبان مهم است زیرا ما از این زبان برای ارتباط با سایر کشورها استفاده می کنیم. با تسلط بر زبان انگلیسی افراد قادر خواهند بود اطلاعات بیشتری را بیاموزند و اطلاعات بیشتری را جمع آوری کنند. انگلیسی به عنوان اولین زبان جهانی در نظر گرفته شده است. در دنیای مدرن امروزی ، زبان انگلیسی جزء اصلی هر زمینه است. این زبان بین المللی ارتباطات ، تجارت ، علم ، فناوری اطلاعات ، سرگرمی و غیره بوده است. امروزه و بیشتر مردم وقت خود را به مطالعه زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم اختصاص می دهند و در موسسه زبان با دوره های آنلاین زبان به یادگیری زبان می پدازند. بسیاری از کشورها زبان انگلیسی را در برنامه درسی خود قرار می دهند و کودکان در سنین پایین و جوانی شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند. اما ارزش واقعی یادگیری زبان انگلیسی چیست؟چه به دنبال شغل جدیدی باشید و چه قصد سفر به جهان را داشته باشید ، مطالعه زبان انگلیسی می تواند به پیشرفت شخصی شما در زندگی کمک کند. شما می توانید در بازار کار جهانی رقابت کنید، مهارت های شغلی خود را افزایش دهید و با افرادی در سراسر جهان ملاقات کنید. و با آنان تعامل کنید.
در تجارت: انگلیسی به طور گسترده ای توسط جامعه تجاری بین المللی استفاده می شود. برای برقراری ارتباط از طریق مرزهای ملی و حفظ مکاتبات با احزاب تجاری یا متخصصان خارج از کشور ، زبان انگلیسی ضروری است.
در آموزش و پرورش: زبان انگلیسی برای آموزش عالی و آموزش تخصصی مهم است. اکثر کتابهای مربوط به هر موضوعی به زبان انگلیسی نوشته شده یا به سرعت به انگلیسی ترجمه می شوند. زبان انگلیسی در اکثر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی جهان ، وسیله آموزش در آموزش و پرورش است.
به دست آوردن شغل: زبان انگلیسی برای دستیابی به یک شغل خوب و حقوق بهتر ضروری است. سازمانهای تجاری چند ملیتی و بسیاری از شرکتهای بین المللی از افرادی درخواست می کنند که به زبان انگلیسی آشنایی کافی داشته باشند. حتی آگهی های شغلی در بازار محلی نیز نیاز به افراد انگلیسی زبان دارد. افرادی که برای کار به خارج از کشور می روند نیز باید انگلیسی بلد باشند. زبان انگلیسی به مشاغل مختلف به عنوان مهماندار هوا ، خلبان ، راهنمای سفر ، مدیر رسانه و غیره نیاز دارد.
اطلاعات: در دنیای مدرن امروز تقریباً همه اطلاعات به زبان انگلیسی در دسترس است. انگلیسی زبان فناوری اطلاعات و اینترنت است. پس شناخت دقیق آن بر همه واجب است.
در رسانه و سرگرمی: زبان انگلیسی برای دسترسی به رسانه های جهانی و سرگرمی مهم است. کانال های ماهواره ای در سراسر جهان اخبار و دیدگاه ها را به زبان انگلیسی پخش می کنند. بازیها و ورزشها بصورت زنده پخش می شوند و تفسیرهای آنها نیز به زبان انگلیسی پخش می شود. سینما ، کارتون و سایر تولیدات رسانه ای به زبان انگلیسی در دسترس است.

لغو زبان انگلیسی بر کار اداری تأثیر منفی خواهد گذاشت. اکثر کارمندان اداری انگلیسی می دانند ، اما بسیاری از آنها به غیر از زبان مادری یا کشور خود ، زبان های دیگری نمی دانند. بنابراین ، آنها برای کارهای روزمره خود به زبان انگلیسی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. بنابراین ، اگر از مراجعه کنندگان به دفتر بخواهند تا با زبان انگلیسی خداحافظی کنند ، با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد.
اهمیت زبان انگلیسی را نمی توان انکار کرد. انگلیسی یک زبان بین المللی در جهان است. اکثر مردم از این زبان در زندگی روزمره استفاده می کنند. این یک زبان مهم است زیرا ما از این زبان برای ارتباط با سایر کشورها استفاده می کنیم. انگلیسی یک زبان رایج است و می توانید از انگلیسی برای تبدیل شدن به یک فرد بین المللی استفاده کنید. در این عصر جهانی ، از مردم خواسته می شود که بتوانند در سطح جهانی ارتباط برقرار کنند. زبان انگلیسی به ویژه در ارتباطات بین المللی نقش بسیار مهمی ایفا می کند. با تسلط بر زبان انگلیسی افراد قادر خواهند بود اطلاعات بیشتری را بیاموزند و اطلاعات بیشتری را جمع آوری کنند. زبان انگلیسی به افراد کمک می کند تا در جهانی شدن شغل پیدا کنند تا از انگلیسی به عنوان اولویت اصلی استفاده کنند. انگلیسی یک زبان مهم برای انواع اهداف حرفه ای و شخصی است. این که آیا شما به تازگی زبان انگلیسی را شروع کرده اید یا برای ادامه دادن به انگیزه نیاز دارید ، درک اهمیت زبان به شما کمک می کند تا به تسلط برسید و زندگی خود را تغییر دهید. با یک برنامه ریزی صحیح برای مطالعه زبان انگلیسی سایر کارهای شما نیز منظم میشود و بهتر میتوانید از روز خود استفاده کنید.
یادگیری زبان انگلیسی میتواند شما را باهوش تر کند. تحقیقات نشان می دهد که یادگیری یک زبان جدید ساختار مغز شما را تغییر می دهد (نگران نباشید ، این یک تغییر مثبت است). این بر قسمت هایی از مغز شما که مسئول حافظه ، فکر آگاهانه و موارد دیگر هستند ، تأثیر می گذارد. به زبان ساده ، یادگیری یک زبان جدید می تواند مغز شما را قوی تر و همه کاره تر کند و طرز فکر شما را بهبود بخشد. تحقیقات همچنین نشان می دهد که دوزبانگی می تواند مغز را در سنین بالا قوی و سالم نگه دارد و به حافظه ، تمرکز و سایر مهارت ها کمک می کند. همچنین می تواند در آزمون های استاندارد به شما کمک کند و شما را خلاق تر کند. اگر انگلیسی یاد می گیرید ، می توانید یک کتاب به زبان انگلیسی بخوانید ، به زبان انگلیسی کلاس بگیرید یا انواع کارهای دیگر را انجام دهید. این راه را برای بسیاری از تجربیات دیگر باز می کند ، به شما در یادگیری چیزهای جدید کمک می کند و به شما احساس باهوش تر بودن می دهد.

در اینجا من به تجربه شخصی خودم درباره یادگیری زبان انگلیسی اشاره میکنم. برای من یادگیری فرصتی است برای استفاده از آموخته هایم ، و گسترش چشم اندازهایم و بهبود بهترین نسخه از خودم. یادگیری ، به من کمک می کند استعدادهای پنهان خود را کشف کنم و به من کمک می کند تا بر ترس و موانع غلبه کنم. احساس می کنم هر چه بیشتر بدانم ، بیشتر می توانم آنچه را که می خواهم انجام دهم ، بدون ترس از قضاوت دیگران. یادگیری زندگی است و زندگی یادگیری است. زندگی چالش های مختلفی را ارائه می دهد و ما نمی توانیم اجازه دهیم ترس مانع یادگیری ما شود. من تصمیم گرفتم که باید موضع بگیرم و شجاع باشم. من از پیدا کردن کلمات مناسب هنگام تلاش برای مکالمه به زبان انگلیسی ، بیمار و خسته شده بودم. واقعاً ناامید کننده است ، به خاطر سپردن کلمات مناسب برای بیان خود. وقتی به عقب نگاه می کنم و برای خودم متاسف می شوم ، قلبم می شکند که اجازه دادم ترس من موافق باشد و مانع از تحقق رویاهایم شود. اگر من بیشتر به خودم اعتقاد داشتم ، مانند بقیه همکلاسی هایم موفق می شدم. عدم آگاهی از زبان انگلیسی و تسلط نداشتن ، همواره من را از شرکت و درخواست دوره ها باز می داشت. زمان هایی بود که احساس می کردم بی ارزش هستم و عزت نفس بسیار پایینی داشتم. اما من آموختم که با کمی حسن نیت می توانم این کار را انجام دهم. یک لحظه در زندگی من وجود داشت ، وقتی احساس کردم دیگر رشد نمی کنم. من کاملاً با این عبارت ارتباط داشتم ، "اگر رشد نمی کنی ، می میری". بنابراین ، عمیق تر در افکار خود کاوش کردم و تصمیم گرفتم که هرگز دیر نیست. من اجازه نمی دهم سن من را از یادگیری باز دارد. جدا از یادگیری زبان انگلیسی ، باید بگویم که از همراهی دوستان خارجی خود لذت می برم. اگرچه اکثریت دانش آموزان بسیار جوانتر از من هستند ، اما به من این احساس را می دهند که هنوز همان شخص ماجراجو و چالش برانگیز هستم. این واقعیت که همه ما در یک قایق هستیم ، به من کمک می کند تا همه را ترک کنم ، و بدون هیچ ترسی نظرم را بگویم. فارغ از عزت نفس ، یادگیری زبان انگلیسی فرصت های بیشتری را باز می کند. با این حال ، زبان انگلیسی نقش مهمی در زندگی ما دارد. بسیاری از مردم در سراسر جهان آن را درک می کنند زیرا بیشترین زبان مورد استفاده است. در آموزش و پرورش ما ضروری است. شرکت های بزرگ کارکنان حرفه ای را استخدام می کنند ، بلافاصله پس از اطمینان از اینکه افراد مورد استفاده آنها به زبان انگلیسی وارد هستند.

امضای کاربر :
1400/7/25
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :